• zdjecie
  ZAZ Brodnica

  Hotelik Centrum to miejsce w centrum Brodnicy, który oferuje Państwu: sale konferencyjne, sale wykładowe, nowocześnie wyposażone pokoje z dostępem do Internetu oraz wiele innych atrakcji. Zapoznaj się z naszą ofertą.

 • zdjecie
  ZAZ Wabrzezno

  Wąbrzeski Zakład Aktywizacji Zawodowej prowadzi działalność usługową o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Największą atrakcją jest jedyna na terenie powiatu dwutorowa kręgielnia. Oprócz kręgielni, można także skorzystać z dwóch stołów bilardowych oraz urządzenia do gry w dart i piłkarzyki.

 • zdjecie
  ZAZ Biale Blota

  Zakład Aktywności Zawodowej w Białych Błotach ma w swojej ofercie usługi promocyjno-reklamowe, wyroby galanterii różnej oraz organizację impres i usług gospodarczych. Jesteśmy otwarci i gotowi na nowe, nawet niekonwencjonalne propozycje naszych klientów, co jest także elementem rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

 • zdjecie
  ZAZ Radziejow

  Całoroczny Obiekt Wypoczynkowo - Konferencyjny ZAZ oferuje Państwu nowo otwarty Hotel z zapleczem konferencyjnym. To doskonałe miejsce na wypoczynek grupowy i indywidualny, stwarzające optymalne warunki do organizacji szkoleń, spotkań integracyjnych, konferencji, bali czy bankietów biznesowych.

 • zdjecie
  ZAZ Drzonowo

  Zakład Aktywności Zawodowej w Drzonowie oprócz rehabilitacji prowadzi działalność wytwórczą i usługową: obróbki drewna, produkcji kartonu, rękodzielniczą i porządkowo-gospodarczą.

 • zdjecie
  ZAZ Bydgoszcz

  Zakład Aktywności Zawodowej w Bydgoszczy prowadzi działalność wytwórczą i usługową, oferując szeroki wachlarz usług m.in. z zakresu poligrafii offsetowej oraz niskonakładowego kolorowego druku cyfrowego. Zapoznaj się z naszą ofertą.

 • zdjecie
  ZAZ Tuchola

  Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi prowadzi działalność w zakresie usług hotelarskich, cateringowych, pralniczych dla hoteli, restauracji, zakładów przetwórstwa spożywczego oraz klientów indywidualnych. Zakład prowadzi plac zabaw dla dzieci oraz wypożyczalnię strojów karnawałowych.My też potrafimy

My też potrafimy.