• zdjecie
  ZAZ Brodnica

  Hotelik Centrum to miejsce w centrum Brodnicy, który oferuje Państwu: sale konferencyjne, sale wykładowe, nowocześnie wyposażone pokoje z dostępem do Internetu oraz wiele innych atrakcji. Zapoznaj się z naszą ofertą.

 • zdjecie
  ZAZ Wabrzezno

  Wąbrzeski Zakład Aktywizacji Zawodowej prowadzi działalność usługową o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Największą atrakcją jest jedyna na terenie powiatu dwutorowa kręgielnia. Oprócz kręgielni, można także skorzystać z dwóch stołów bilardowych oraz urządzenia do gry w dart i piłkarzyki.

 • zdjecie
  ZAZ Biale Blota

  Zakład Aktywności Zawodowej w Białych Błotach ma w swojej ofercie usługi promocyjno-reklamowe, wyroby galanterii różnej oraz organizację impres i usług gospodarczych. Jesteśmy otwarci i gotowi na nowe, nawet niekonwencjonalne propozycje naszych klientów, co jest także elementem rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

 • zdjecie
  ZAZ Radziejow

  Całoroczny Obiekt Wypoczynkowo - Konferencyjny ZAZ oferuje Państwu nowo otwarty Hotel z zapleczem konferencyjnym. To doskonałe miejsce na wypoczynek grupowy i indywidualny, stwarzające optymalne warunki do organizacji szkoleń, spotkań integracyjnych, konferencji, bali czy bankietów biznesowych.

 • zdjecie
  ZAZ Drzonowo

  Zakład Aktywności Zawodowej w Drzonowie oprócz rehabilitacji prowadzi działalność wytwórczą i usługową: obróbki drewna, produkcji kartonu, rękodzielniczą i porządkowo-gospodarczą.

 • zdjecie
  ZAZ Bydgoszcz

  Zakład Aktywności Zawodowej w Bydgoszczy prowadzi działalność wytwórczą i usługową, oferując szeroki wachlarz usług m.in. z zakresu poligrafii offsetowej oraz niskonakładowego kolorowego druku cyfrowego. Zapoznaj się z naszą ofertą.

 • zdjecie
  ZAZ Tuchola

  Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi prowadzi działalność w zakresie usług hotelarskich, cateringowych, pralniczych dla hoteli, restauracji, zakładów przetwórstwa spożywczego oraz klientów indywidualnych. Zakład prowadzi plac zabaw dla dzieci oraz wypożyczalnię strojów karnawałowych.

News

Events

Conference
"The activity of the disabled
- Their ability and the needs of employers "

04 December 2012
Venue: Office of the Marshal of the Pomorskie Kujawsko-in Torun, 2 Theatre Square, Room 215